اخبار و مقالات
 

 
نخستین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت برگزار شد
 

نخستین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت برگزار شد

نخستین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت با رویکرد تبادل تجارب و هم‌افزایی توانمندی‌های مدیریت دانش در صنعت نفت در مرکز همایش‌های پژوهشگاه برگزار شد.
شنبه، 27 آبان 1402 | Article Rating

به گزارش شانا به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، این نشست پنجمین نشست هم‌اندیشی در حوزه‌های مختلف و همسو با تحقق اهداف پژوهشگاه مبنی بر اشتراک‌گذاری تجارب و دانش بوده است.

براساس این گزارش، در این نشست تخصصی موضوعاتی مانند ارائه تجارب و دستاوردهای پالایشگاه‌ها و پژوهشگاه صنعت نفت در حوزه مدیریت دانش، بررسی چالش‌های موجود و اولویت‌بندی آنها و ارائه راهکارهای مختلف مورد بحث و تبادل‌نظر حاضران قرار گرفت.

در این نشست هم‌اندیشی که به همت واحد اطلاعات علمی و مدیریت دانش برگزار شد، شرکت‌های مختلفی مانند شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و پالایشگاه‌های تهران، کرمانشاه، شازند اراک، تبریز، ستاره خلیج فارس، بندرعباس، آبادان و اصفهان نیز حضور داشتند.

پژوهشگاه صنعت نفت به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز پژوهشی در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می‌کند. این پژوهشگاه سال ۱۳۳۸ از سوی شرکت ملی نفت ایران تأسیس شد و فناوری‌های گوناگونی را در سه حوزه بالادستی نفت‌ و گاز، پایین‌دستی نفت‌ و گاز، انرژی و محیط زیست توسعه داده‌ است.

 

 

تصاویر
  • نخستین نشست تخصصی مدیریت دانش شرکت‌های پالایشی وزارت نفت برگزار شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

Empty
Click + to add content
ارتباط با ما

شماره تماس مستقیم

021-86096690

پست الکترونیک:

info@oilepf.com

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، رو به روی کوچه نهم، دانشکده فنی تهران، انستیتو مهندسی نفت، طبقه 6


انجمن شرکت های اکتشاف و تولید

انجمنی حرفه‌ای و غیردولتی است که چارچوب همکاری و تعامل میان شرکت‌های عضو را برای توسعه صنعت اکتشاف و تولیددر راستای انجام وظایف حرفه‌ای اعضاء به منظور اعتلاء صنعت نفت ایران توجه به ايفای نقش مسئوليتهای اجتماعی، حراست از محیط‌زیست و سرمایه‌های ملی و صیانت از منافع ملی مطابق با ماموریت‌های مندرج در اساسنامه فراهم می‌نماید.

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی از طریق لینک زیر دنبال کنید و از نظرات خود بهرمند سازید :

کلیه حقوق قانونی وبسایت متعلق به انجمن شرکتهای اکتشاف و تولید  است